Promosyon DENGEBET | TÜM YATIRIM YÖNTEMLERİNE %40 FREESPİN YAĞMURU

Okyanus

Kayıtlı Üye
T.C Onaylı
23 Haz 2021
61
134
3.jpg

KURALLAR VE ŞARTLAR

1- Promosyondan faydalanabilmeniz için herhangi bir yatırım yöntemiyle sitemize minimum 50 TL yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Tek seferde maksimum 400 Freespin talep edebilirsiniz.

2- Promosyonun çevrimini tamamlamanız için; Anapara + Freespin miktarının 3 katı kadar oyunlara katılım sağlamanız gerekmektedir. Satın aldığınız Freespin bahis tutarlarınız çevrime dahil edilmeyecektir.

3- Promosyon PRAGMATIC PLAY sağlayıcısının Big Bass Bonanza™ ,John Hunter and the Mayan Gods™, Aztec Gems Deluxe™ , Ancient Egypt™ , Hot Chilli™ , Dragon Hot Hold and Spin™ , Fishin' Reels™ , Mighty Kong™ oyunlarında geçerlidir.

4- Promosyondan faydalanan üyeler aynı yatırım için farklı bir promosyondan yararlanamazlar. Freespin tutarının max. 30 katı kadar çekim yapabilirsiniz.

5- Bonusunuz son 12 saatlik dilimdeki kâr-zarar durumuna göre aktarılmaktadır. (Son 12 saat içerisinde çekim yapmış olmanız bonusumuzdan faydalanmanıza engel değildir.)

6- Bu promosyondan faydalanabilmeniz için yatırımınızın hemen ardından hiçbir işlem yapmadan BONUS TALEP üzerinden talep etmeniz gerekmektedir.

7- Bu bonusu alarak kural dışı faaliyetlerde bulunan hile yaptığı tespit edilen üyelere DENGEBET hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak hesaplarını bloke etme yetkisine sahiptir.

8- DENGEBET bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.

9- 'DENGEBET' genel bonus kuralları tüm bonuslar için geçerlidir.


 
Son düzenleme:
Üst